:: جشن پیوند یکصد زوج معلول در اهواز برگزار شد

  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، معاون مشارکت‌های بهزیستی خوزستان عصر جمعه در حاشیه این آیین اظهار کرد: این حرکت خیرخواهانه از پارسال به کمک خیران خوزستان با پیوند آسمانی ۲۵ زوج معلول آغاز شد.
مهران کریمیان افزود: این آیین به همت جامعه خیرین حامی معلولان، سازمان بهزیستی و اصناف خوزستان برگزار شده و تهیه جهیزیه برای این زوج‌ها در اولویت کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه تهیه جهیزیه یکی از مشکلات بزرگ زوج‌های زیرپوشش این سازمان است گفت:پارسال برای خرید ۹ قلم کالای اساسی به هر یک از این زوج‌های جوان به ارزش ۵۰ میلیون ریال کمک شد.
کریمیان افزود:امسال نیز جهیزیه برای یکصد زوج زیرپوشش بهزیستی به ارزش ۵۰ میلیون ریال تهیه و اهدا شد.
وی گفت: در کنار تهیه جهیزیه، برخی از زوج‌های جوان که توان برگزار آیین ازدواج را نداشتند، روز جمعه آیینی با حضور گروه‌های هنری و جمعی از مسئولان خوزستان برگزار شد.
معاون مشارکت‌های بهزیستی خوزستان اظهار کرد: تدام این برنامه‌ها برای حمایت از افراد زیر پوشش از اولویت‌های ما بوده که امید است بتوانیم در زمینه تهیه مسکن و اشتغال این جامعه معلولان نیز گام‌های موثر تری برداریم.
وی ادامه داد: با حمایت خیران خوزستان انتظار می‌رود بتوانیم سال آینده برای ۲۰۰ زوج مراسم ازدواج آسان برگزار کرده و کالا‌های مورد نیاز برای آغاز زندگی مشترک را به آن‌ها اهدا کنیم.
کریمیان گفت: برگزاری این برنامه‌ها و اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان در شهرستان‌ها از دیگر برنامه‌های ما در سال آینده است.
حدود ۷۵ هزار معلول شناسایی شده و دارای پرونده درخوزستان زیرپوشش بهزیستی این استان هستند که جشن ازدواج یکی از برنامه‌های ویژه در حمایت از جامعه معلولان است.


تعداد بازدید : 361
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 01:26- 1397/8/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :