:: سکونت ۷۰ درصد خانواده‌های دارای ۲ معلول به بالا در پایتخت

به گزارش افکارنیوز، محمدرضا اسدی معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران اظهار کرد: در استان تهران ۹۲۰ خانواده متقاضی مسکن دارای ۲ معلول به بالا زندگی می‌کنند که بیش از نیمی از آن‌ها ساکن پایتخت هستند.

اسدی تاکید کرد: در حال حاضر ۸۷ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای ۲ معلول به بالا واگذار شده است و سایر خانواده‌ها با شرایط فوق نیز به تدریج صاحب خانه می‌شوند.

وی تصریح کرد: تعدادی واحد مسکونی ویژه خانواده‌های دارای ۲ معلول به بالادر شهر تهران در حال ساخت است که از این میان ۴۷۹ واحد مسکونی در مرحله نازک کاری قرار دارند و طی ماه‌های آینده تکمیل و به خانواده‌های فوق واگذار خواهد شد.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: ۲۲۷ واحد مسکونی نیز در مرحله سفت کاری هستند و ۱۲۷ واحد مسکونی نیز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد.

اسدی یادآور شد: مسکن مهرهایی که برای خانواده‌های دارای ۲ معلول به بالا در نظر گرفته شده است، اغلب در خارج از شهر تهران قرار گرفته‌اند و خانواده های فوق استقبال چندانی از این موضوع نکرده‌اند.

وی اضافه کرد: ۷۰ درصد خانواده‌های دارای ۲ معلول به بالا در شهر تهران زندگی می‌کنند، این در حالی است که مسکن‌هایی که ویژه این خانواده‌ها در نظر گرفته شده است در شهرهایی چون پردیس، پیشوای ورامین، پرند و دیگر شهرهای استان واقع شده‌اند، به همین دلیل استقبال خوبی از این خانه‌ها نمی‌شود.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران تاکید کرد:با به پایان رسیدن کار ساخت خانه‌های مذکور در شهر تهران، تعداد زیادی از خانواده‌های دارای ۲ معلول به بالا در استان تهران صاحب خانه می‌شوند.تعداد بازدید : 283
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 01:48- 1397/8/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :