:: برنامه اسکی‌بازان معلول ایران در پارالمپیک زمستانی

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، اسکی‌بازان معلول ایران برای شرکت در بازیهای پارالمپیک زمستانی در دو رشته اسنوبرد و صحرانوردی از فردا (دوشنبه) ۲۱ اسفند به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

این مسابقات که از ۱۸ اسفند در پیونگ چانگ کره جنوبی آغاز شده و تا ۲۷ اسفند ادامه خواهد داشت، فردا دوشنبه در ادامه این رقابتها و در مسابقات اسنوبرد رشته بوردوکراس و اسنوبرد بنک اسلالوم مردان، حسین سولقانی و پوریا خلیل تاش به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

همچنین رقابت های اسنوبرد بانوان نیز روز جمعه ۲۵ اسفندماه برگزار می شود که صدیقه روزبه در این بخش رقابت خواهد کرد.

در رشته صحرانوردی نیز الهه قلی فلاح پرچم‌دار ایران در بازیهای پارالمپیک زمستانی و ابوالفضل خطیبی در ماده اسپرینت سرعتی روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

کاروان ایران که در طی ۵ دوره حضور در بازیهای پارالمپیک زمستانی تنها با یک نماینده (صادق کلهر) حضور داشت، در ششمین دوره حضور خود برای نخستین بار با ۵ ورزشکار در این بازیها شرکت کرده است.

در بازیهای پارالمپیک زمستانی عیسی ساوه شمشکی به عنوان سرپرست و صادق کلهر سرمربی و رحمت الله مقدید، مهدی سولقانی و فرزانه رضا سلطانی مربیان تیم اعزامی به ششمین دوره بازیهای پارالمپیک زمستانی کره جنوبی را تشکیل می‌دهند.تعداد بازدید : 288
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 01:17- 1397/8/29
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :